Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi Haşere İlaçlama Servisi

Böcek ilaçlama işlemleri son yıllarda ilaç ve kullanılan makine teknolojisinin de gelişmesiyle çok daha kolay hale gelmiştir. Ayrıca bu firmaların çoğalmasında diğer bir neden şehirlerde hızla yayılan alışveriş merkezleri ve gıda işletmeleridir. Bu mekânların artmaya başlamasıyla beraber kontroller de çoğalmış, ilaçlamaya duyulan ihtiyaç da artmıştır. Çalışmalarına İstanbul’da hizmet veren ve uygulamaları bakımından Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlama firması, şehrin tarihi yapısından kaynaklanan haşere sorunu için de ideal çözüm getirmektedir. Eski binaların kanalizasyon alt yapıları daha kötü olduğundan buralarda haşerelere daha fazla rastlanır ve düzenli aralıklarla kontrolü yapılmalıdır. İstanbul Sultangazi Böcek İlaçlama, firması, ilaçlama konusunda müşterilerin en iyi çözüm ortağı olmayı amaçlar.

İlaçlama İle İlgili Genel Uyarılar 

  • İlaçlama işlemi yapılırken ne tür bir işlem yapılacağı hangi haşere için ilaçlama yapılacağı, belirlenmelidir. Kesinlikle bilinçsizce ilaçlama yapılmamalıdır.
  • Hangi bölgenin ilaçlanacağı net belirlenmelidir.
  • Ev de ve iş yerinde her ne kadar ilaçlar zararsız olsa da hasta ve evcil hayvanların, çocukların olmaması tavsiye edilir.
  • İlaçlama bitince kalın toz veya sıvılara dikkat edilmelidir.
  • İlaçlama firmalarının Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili olması gerekir.
  • WHO, onayını alan ilaçlar kullanılmalıdır.
  • Haşereler hakkında özel eğitim almış kişiler ilaçlama yapmalıdır.
  • Firma çalışanlarının ilaçlamaya özel üniforma giymeleri gerekir.
  • Müşteriler web sitesi olan kurumsal firmaları tercih etmelidir.
  • Kurumsal ilaçlama firmalarında mutlaka iş yeri açma belgesi olmalıdır.

İlaçlamanın Önemi

Böcekler ve diğer haşereler hayati önem taşıyan çok sayıda hastalığın nedeni olmuşlardır. Fare, yılan, akrep, sivrisinek ve hamamböcekleri taşıdıkları bakteri ve bulaşıcı hastalık virüsleri nedeniyle veba, sıtma, zehirlenme, verem gibi ölümcül durumlara neden olabilirler. Sağlık problemleri yanında kalabalık işletmeler için kontrol cezası ve müşteri kaybı gibi ekonomik zararlara da neden olabilir. İlaçlama ihmali gıda alanında sağlık ve ekonomik açıdan ciddi zararlar verebilir. Dönemsel ilaçlama yaptırılması, haşere kontrolü açısından önem kazanır. İstanbul Sultangazi Böcek İlaçlama, firması, tüm haşereler için kesin çözüm bulmada yardımcı bir firmadır.

Hızlı ve Kesin Çözüm

Sultangazi Böcek İlaçlama, firmasına yapılan başvuru sonrasında o alana gelen yetkililerin hepsi eğitimlidir. Firmada yapılan ilaçlamalar belirli bir formalite dâhilinde gerçekleşir. Müşteri memnuniyeti firmanın en önemli hizmet politikasıdır ve iyi bir çözüm ortağı olmak ön planda yer alır. İşlem talebinde bulunmak isteyenlerin randevu almaları ve söylenen günde ilaçlamaya hazır olmaları gerekir.

.