Sultanbeyli Pire İlaçlama

Sultangazi Pire İlaçlama

Profesyonel Pire İlaçlama Servisi

Sultangazi Pire İlaçlama, hizmeti veren firma, Sağlık Bakanlığından yetkilendirilmiş, kullandığı ilaçları ise Sağlık Bakanlığı tarafından onaydan geçmiş, insan sağlığına ve evcil hayvanların sağlığına zarar vermeyen içeriğe sahiptir. Teknolojiyi yakından takip eden firma, pireler ile mücadelede etkin ve 0 başarı garantisine sahip, ilaç uygulamalarını, profesyonel olarak yürütür. Sadece Sultangazi değil, İstanbul’un en uzak ilçelerine kadar etkin ilaçlama hizmeti verir. Tüm haşere ve kemirgenler ile mücadelede kesintisiz, destek sağlayan firmaya haftanın, 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz. En kısa sürede belirttiğiniz adrese gelerek, profesyonel ilaç uygulamalarını, donanımlı uzman ekibi ile gerçekleştirir.


Hızlı Hareket Eden Pireler

Pireler ile mücadelede, pirelerin özelliklerini ve yaşam şartlarını iyi bilmek gerekir. En zor haşere türü olan pireler, zıplayarak hızlı bir şekilde hareket eder. Dikey olarak 20cm, yatay olarak 40cm zıplama kapasitesine sahiptir. Ayaklarında kancaları bulunur ve bu kancalar sayesinde deriye çok güçlü şekilde, yapışır. Pire asalak bir haşeredir, yaşaması için insan veya evcil hayvanların kanına ihtiyaç duyarlar, bu ihtiyaçlarını karşılamak için de kancaları ile deriye yapışıp, kan emerler. Kızarıklık, kaşıntı hatta yaralara sebep olan pire ısırıklarında, geç kalmadan müdahalede bulunmak, gerekir. Hasta insanın kanındaki mikrobu alarak, sağlam insanı ısırmak sureti ile bulaştırır. Pireden geçen hastalıkların başında humma, dizanteri, tifüs, veba, egzama gibi cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlar gelir. Sultangazi Pire İlaçlama, hizmeti veren firma, sizlerin sağlığını en üst seviyede korumayı, amaçlar. Bunun için de en etkin ilaçlama yöntemini kullanır. Bir hafta içerisinde 2000 adet pire yavrusuna ulaşmak mümkündür. Yumurtalarını, gelişi güzel her yere bırakan bu asalak haşereler, çok hızlı bir şekilde ürer. İnsan piresi, yumurtalarını, yaka altlarına ve elbise dikişlerinin bulunduğu bölüme bırakır.

 

Pirelerle Mücadelede Firma Desteği

İstanbul’un neresinde olursanız olun, bir telefon kadar yakınınızda bulunan, Sultangazi Pire İlaçlama, hizmeti veren firma, ilaçlamanın her aşamasında düzenli ve etkin uygulamaları ile 0 etkin ve kalıcı çözüm sağlar. Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili ve onaylı ilaç uygulamalarını, profesyonel çalışan ekibi ile başarılı bir şekilde yürütür. Hızlı hareket eden asalak haşere türüne sahip pireler için en etkin ve verimli olan ULV ilaçlama yöntemi, kullanılır. Teknolojik donanımlara sahip firma, pire ve diğer haşerelere karşı kesin çözüm sağlar. Sağlığınız firma için çok değerlidir. Sağlıklı memnuniyetiniz ise firmanın, en önemli vizyonudur.

Sultangazi Fare İlaçlama

Sultangazi Fare İlaçlama

- Profesyönel İlaçlama Servisi

Hem ev hem de iş yerleri bakımından yoğun olan, birçok ilçe için bir geçiş noktası görevi gören Sultangazi Fare İlaçlama, hizmeti başta olmak üzere birçok haşere hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Şehirleşmenin yoğun olduğu noktalarda gerek kanalizasyon gerekse çevredeki çöpler nedeniyle birçok haşere kolayca üreyip yayılma olanağı bulmaktadır. Fareler bunlardan yalnızca bir tanesidir.
Dinamik ilaçlama hizmetini neden almalı?


- Fareler zararlı haşerelerdir.

Fare denilince, aklınıza çizgi filmlerdeki sevimli fareler gelmesin. Fareler ne yazık ki kuduz, veba ve birçok parazit hastalığı dışkı yoluyla her yere taşımaktadır. Evde kendi hayatınızı ve eğer işletme sahibiyseniz oradan hizmet alan birçok kişinin hayatını tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Hastalık taşımalarının yanısıra, buldukları her tür kabloyu kemirerek malınıza da zarar veren bu haşerelerin, ivedilikle yokedilmesi gerekir. Çok hızlı yavruladıkları için, etkili bir ilaçlama yapılarak hem fareler hem de yavruları tamamen yokedilmelidir.


- Profesyonel bir firma, sizin yapamadığınız ilaçlamayı yapabilir.

Evde kendi başınıza kullanacağınız zehirler, farelerden çok sizin yaşamınızı ve evi paylaştığınız evcil hayvanları tehdit eder. Hangi malzemeden ne kadar kullanacağınızı bilemez, yanlış kullanım ve havalandırma sonucu büyük zararlara yol açabilirsiniz. Sultangazi Fare İlaçlama, Profesyonel bir firma olarak, Sağlık Bakanlığı yetkisine sahibiz ve mekanda fareler dışında hiçbir şeye zarar vermeden çıkacağımızın garantisi bakanlık güvencesi altındadır. Kaliteli ilaçlarımız ve eğitimli ekibimiz sayesinde, hiçbir yavru bile kalmadan tüm fareler yokedilecek.


- Her tür ortama, her ilçede kesintisiz hizmet alırsınız.

Fare sorunu ister evinizde ister iş yerinizde olsun, uzman bir ekip için farketmez. Fareler hangi ortamda ve hatta hangi ilçede olursa olsun, İstanbul’un dört bir yanına yayılmış olan geniş hizmet ağımız sayesinde hemen mekana gelerek sorununuza kesin çözüm buluyoruz. Endüstriyel ortam ile ev ortamı için kullanılacak ilaçlar farklıdır. Sağlık Bakanlığı’ndan yetkilendirilmiş, tecrübeli bir firma için bu farklılıklar sorun değildir, her ortamda her tür haşereye karşı ilaçlama yapacak yetkinliğe sahibiz.

 

- İstanbul Geneli Hizmet Veriyoruz

Sultangazi Fare İlaçlama, hizmetini profesyonel firmamızdan alan tek ilçe değildir. İstanbul genelinde her ilçeye sınırsız böcek, sinek, fare, her tür haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey firmamızı hemen aramak ve müşteri temsilcilerimizle bir an önce irtibata geçmek. Müşteri temsilcimiz uzman ekibimizi size yönlendirir ve ilaçlama prosesi başlamış olur. Bizi arayın ve sonrasını işinde uzman çalışanlarımıza bırakın. Ortamda tek bir fare bile kalmayacak.

Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi Haşere İlaçlama Servisi

Böcek ilaçlama işlemleri son yıllarda ilaç ve kullanılan makine teknolojisinin de gelişmesiyle çok daha kolay hale gelmiştir. Ayrıca bu firmaların çoğalmasında diğer bir neden şehirlerde hızla yayılan alışveriş merkezleri ve gıda işletmeleridir. Bu mekânların artmaya başlamasıyla beraber kontroller de çoğalmış, ilaçlamaya duyulan ihtiyaç da artmıştır. Çalışmalarına İstanbul’da hizmet veren ve uygulamaları bakımından Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlama firması, şehrin tarihi yapısından kaynaklanan haşere sorunu için de ideal çözüm getirmektedir. Eski binaların kanalizasyon alt yapıları daha kötü olduğundan buralarda haşerelere daha fazla rastlanır ve düzenli aralıklarla kontrolü yapılmalıdır. İstanbul Sultangazi Böcek İlaçlama, firması, ilaçlama konusunda müşterilerin en iyi çözüm ortağı olmayı amaçlar.

İlaçlama İle İlgili Genel Uyarılar 

  • İlaçlama işlemi yapılırken ne tür bir işlem yapılacağı hangi haşere için ilaçlama yapılacağı, belirlenmelidir. Kesinlikle bilinçsizce ilaçlama yapılmamalıdır.
  • Hangi bölgenin ilaçlanacağı net belirlenmelidir.
  • Ev de ve iş yerinde her ne kadar ilaçlar zararsız olsa da hasta ve evcil hayvanların, çocukların olmaması tavsiye edilir.
  • İlaçlama bitince kalın toz veya sıvılara dikkat edilmelidir.
  • İlaçlama firmalarının Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili olması gerekir.
  • WHO, onayını alan ilaçlar kullanılmalıdır.
  • Haşereler hakkında özel eğitim almış kişiler ilaçlama yapmalıdır.
  • Firma çalışanlarının ilaçlamaya özel üniforma giymeleri gerekir.
  • Müşteriler web sitesi olan kurumsal firmaları tercih etmelidir.
  • Kurumsal ilaçlama firmalarında mutlaka iş yeri açma belgesi olmalıdır.

İlaçlamanın Önemi

Böcekler ve diğer haşereler hayati önem taşıyan çok sayıda hastalığın nedeni olmuşlardır. Fare, yılan, akrep, sivrisinek ve hamamböcekleri taşıdıkları bakteri ve bulaşıcı hastalık virüsleri nedeniyle veba, sıtma, zehirlenme, verem gibi ölümcül durumlara neden olabilirler. Sağlık problemleri yanında kalabalık işletmeler için kontrol cezası ve müşteri kaybı gibi ekonomik zararlara da neden olabilir. İlaçlama ihmali gıda alanında sağlık ve ekonomik açıdan ciddi zararlar verebilir. Dönemsel ilaçlama yaptırılması, haşere kontrolü açısından önem kazanır. İstanbul Sultangazi Böcek İlaçlama, firması, tüm haşereler için kesin çözüm bulmada yardımcı bir firmadır.

Hızlı ve Kesin Çözüm

Sultangazi Böcek İlaçlama, firmasına yapılan başvuru sonrasında o alana gelen yetkililerin hepsi eğitimlidir. Firmada yapılan ilaçlamalar belirli bir formalite dâhilinde gerçekleşir. Müşteri memnuniyeti firmanın en önemli hizmet politikasıdır ve iyi bir çözüm ortağı olmak ön planda yer alır. İşlem talebinde bulunmak isteyenlerin randevu almaları ve söylenen günde ilaçlamaya hazır olmaları gerekir.

.