Sultanbeyli Pire İlaçlama

Sultangazi Pire İlaçlama

Profesyonel Pire İlaçlama Servisi

Sultangazi Pire İlaçlama, hizmeti veren firma, Sağlık Bakanlığından yetkilendirilmiş, kullandığı ilaçları ise Sağlık Bakanlığı tarafından onaydan geçmiş, insan sağlığına ve evcil hayvanların sağlığına zarar vermeyen içeriğe sahiptir. Teknolojiyi yakından takip eden firma, pireler ile mücadelede etkin ve 0 başarı garantisine sahip, ilaç uygulamalarını, profesyonel olarak yürütür. Sadece Sultangazi değil, İstanbul’un en uzak ilçelerine kadar etkin ilaçlama hizmeti verir. Tüm haşere ve kemirgenler ile mücadelede kesintisiz, destek sağlayan firmaya haftanın, 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz. En kısa sürede belirttiğiniz adrese gelerek, profesyonel ilaç uygulamalarını, donanımlı uzman ekibi ile gerçekleştirir.


Hızlı Hareket Eden Pireler

Pireler ile mücadelede, pirelerin özelliklerini ve yaşam şartlarını iyi bilmek gerekir. En zor haşere türü olan pireler, zıplayarak hızlı bir şekilde hareket eder. Dikey olarak 20cm, yatay olarak 40cm zıplama kapasitesine sahiptir. Ayaklarında kancaları bulunur ve bu kancalar sayesinde deriye çok güçlü şekilde, yapışır. Pire asalak bir haşeredir, yaşaması için insan veya evcil hayvanların kanına ihtiyaç duyarlar, bu ihtiyaçlarını karşılamak için de kancaları ile deriye yapışıp, kan emerler. Kızarıklık, kaşıntı hatta yaralara sebep olan pire ısırıklarında, geç kalmadan müdahalede bulunmak, gerekir. Hasta insanın kanındaki mikrobu alarak, sağlam insanı ısırmak sureti ile bulaştırır. Pireden geçen hastalıkların başında humma, dizanteri, tifüs, veba, egzama gibi cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonlar gelir. Sultangazi Pire İlaçlama, hizmeti veren firma, sizlerin sağlığını en üst seviyede korumayı, amaçlar. Bunun için de en etkin ilaçlama yöntemini kullanır. Bir hafta içerisinde 2000 adet pire yavrusuna ulaşmak mümkündür. Yumurtalarını, gelişi güzel her yere bırakan bu asalak haşereler, çok hızlı bir şekilde ürer. İnsan piresi, yumurtalarını, yaka altlarına ve elbise dikişlerinin bulunduğu bölüme bırakır.

 

Pirelerle Mücadelede Firma Desteği

İstanbul’un neresinde olursanız olun, bir telefon kadar yakınınızda bulunan, Sultangazi Pire İlaçlama, hizmeti veren firma, ilaçlamanın her aşamasında düzenli ve etkin uygulamaları ile 0 etkin ve kalıcı çözüm sağlar. Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili ve onaylı ilaç uygulamalarını, profesyonel çalışan ekibi ile başarılı bir şekilde yürütür. Hızlı hareket eden asalak haşere türüne sahip pireler için en etkin ve verimli olan ULV ilaçlama yöntemi, kullanılır. Teknolojik donanımlara sahip firma, pire ve diğer haşerelere karşı kesin çözüm sağlar. Sağlığınız firma için çok değerlidir. Sağlıklı memnuniyetiniz ise firmanın, en önemli vizyonudur.